Sosyal Medya & Marketing

Sosyal Medya Tanıtım ve Pazarlama

Hizmet veya ürünlerinizi sosyal medyada hedef kitlesi ve tüketicilerine ulaştırın. Müşterilerinize doğrudan iletişim olanağı sağlayın.

  • Sosyal iletişim Sosyal İletişim

    Sosyal medya ürünlenizi ve hizmetlerinizi müşterilerinize ilk elden ulaştırırken, size ve müşterilerinize birebir tam zamanlı iletişim kurma olanağı sunar.

  • icon Yardım / Destek

    Sosyal medya planlama, tanıtım, pazarlama gibi iş konularında ve teknik destek, güvenlik, eğitim gibi tüm teknik konularında her zaman yanınızdayız.

BİZE ULAŞIN
Sosyal Medya Marketing Pazarlama

Sosyal medya ve siz;

Sosyal medya alanında pazarlama ve firmanızın prestijini koruması için yeterli bilgi birikimine sahip olmanız gerekmektedir. Müşterileriniz ve ziyaretçileriniz ile sürekli iletişim halinde olabileceğiniz sosyal medya profilleriniz de tıpkı internet siteleri gibi firmanızın itibarı için önemlidir.

Hesaplarınızın açılımından profesyonel bir görünüm kazanmasına, tasarımından siteniz ile entegre edilmesine kadar verdiğimiz hizmet dahilinde sosyal medyanın gücünü etkili bir şekilde kullanabilmektesiniz.

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya mecraları olan Facebook, Twitter, Pinterest, Youtune, İnstagram gibi platformlara özel profil ve kapak resimleri firmanıza özel tasarlanarak yerleştirilir. Bunun yanı sıra siteniz ile senkronizasyonu yapılarak sitenizdeki bilgileri, blog yazılarını, videoları ve paylaşımlarınızı da sosyal medya hesaplarınızda otomatik olarak paylaşarak güncel içeriklerinizi takipçileriniz ile buluşturmaktadır.

Sosyal medyanın faydaları;

Etkili bir reklam yönetim platformu olarak da görülen sosyal medya sayesinde ürünlerinizin/hizmetlerinizin tanıtımını daha kolay, eğlenceli ve reklam maliyeti olmadan sağlamaktadır.

Düzenlediğiniz kampanyalardan takipçilerinizi, ürün ve hizmetleriniz ile ilgilenen kişileri haberdar ederek daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Yaratıcı reklam stratejileri ile sosyal medyanın trendi haline gelebilir ve yeni müşteri portföyleri oluşturabilirsiniz.