İnternet Sitesi Güncelleme ve Yenileme

İnternet Sitenizi Güncel Tutun!

image

İnternet sitenizin güncelliğini koruyun!

Eskimiş sitelerinizin üzerinden tozunu atarak kurtulmak istiyorsanız şimdi tam zamanı! Güncellenmeyen sitelerinizi görmekten ziyaretçilerinizin bıkmaması için sürekli güncellemeniz gerekmektedir. Bunun için vakit ayıramıyorsanız, profesyonel olarak sitenizin güncelliğini korumaktayız.

Bunun yanı sıra eski tasarım ve yazılımlarından kurtularak, yeni modern tasarımlar kazandırabilmekteyiz. Güncel olmayan siteleri Google’da değerli görmemektedir. Periyodik olarak sitede yapılan yeni paylaşımlar site ziyaretçilerinin birer abone haline gelerek sürekli olarak sitenizi takip etmesini de sağlamaktadır.

Genellikle birçok site sahibi sitesini kurduktan sonra bırakarak bir daha güncelleme uygulamamaktadır. Ziyaretçi açısından bu durum ise olumsuz şekilde değerlendirilebilmektedir. Siteniz için yaptığımız yenileme ve güncelleme işlemlerinin etkisini anında görebilmektesiniz. Site güncelleme hizmetimizin içerisinde siteye duyuru ekleme/değiştirme, haber ekleme/değiştirme, görsel ekleme/değiştirme vb. gibi site materyallerini oluşturan parçalar revize edilmektedir.

Normal bir web sitesinin kendi halinde ömrü ortalama 6 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir. Sizler de sitelerinize bir hareket getirerek artık dinamik bir siteniz olsun istiyorsanız site güncelleme hizmetimiz tam size göredir.