İnternet Reklamları

İnternet Reklamları ile Kazancınızı Katlayın!

İnternet reklamları günümüz reklam stratejilerini ve maliyetlerini baz aldığımızda daha düşük maliyetli olmaktadır. İnternetin yazılı ve görsel basını kendi bünyesine taşıması ile yüksek ziyaretçili siteler üzerinde yapılan reklamların veya arama motorları ile uyumlu reklam mecralarını tercih etmek daha doğru bir karardır.

  • seo-optimizasyon icon Reklam Faktörü

    İnternette yapılan online reklam çalışmalarının dönüşleri anlık olur. Yaptığınız reklamların karşılığını aynı gün almaya başlarsınız. İşleri hızlandırmanın en etkili yoludur.

  • icon Yardım / Destek

    Reklam planlama, verimlilik, bütçe gibi iş konularında ve teknik destek, güvenlik, eğitim gibi tüm teknik konularında her zaman yanınızdayız.

Seo, optimizasyon

Google Adwords Reklam

google adwords reklamları

Google aramalarında üst alanda genellikle rekli bir çerçeve içerisinde bulunan siteler Adwords reklamları sayesinde en üst sırada yer almaktadır. Tıklama başına belirlenen maliyet ile istediğiniz anahtar kelimelerde daha fazla ziyaretçiye ulaşarak hedeflediğiniz geri dönüşü yakalayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Reklamları

sosyal medya reklamları

Dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Facebook, Twitter gibi sosyal medya ağları kullanıcılarının kişisel bilgilerine göre reklamlarınızı sunmaktadır. Örneğin İngilizce kursu hizmeti veren bir işletme sahibi iseniz sadece Lise ve Üniversite okuyan kişilere bu reklamı gösterme imkânınız bulunmaktadır. Bu sayede doğrudan hedef kitlenize ulaşarak reklamlarınızda yüksek verim imkanını yakalarsınız.

Toplu E-posta

toplu e-posta reklamları

Hizmetlerinizi ve ürünlerinizi milyonlara ulaştırmanın şimdi tam zamanı! Kişisel mailler ve şirket mailleri önemli olduğundan dolayı sürekli okunmakta ve takip edilmektedir. Mailler kısa süre içerisinde okunduğundan dolayı geri dönüşlerde daha kısa süre içerisinde sağlanmaktadır. Ürün ve hizmetlerinizi tanıtıp, anlatan mektuplar gönderebilir, kampanya, indirim, promosyonlardan haberdar edebilir veya periyodik bültenler hazırlayarak tüketicinize bilgilendirmede bulunabilirsiniz.

İnternet Siteleri Reklam Alanları

banner reklamlar

Yüksek ziyaretçilere sahip sitelerde sizin sitenizin reklamı olsun istemez misiniz? Sitenize uygun olabilecek web platformlarında sitenizin adını duyurarak görsel ve yazılı özel reklam alanları kiralamaktayız.