İnternet Sitesi & Web Tasarım

İnternet Sitesi Kazandırır!

Doğru strateji ile iyi tasarlanmış bir internet sitesi, işletmenize ve size paha biçilemez kazançlar sağlayabilir!

  • icon Sınırsız İletişim

    İnternet sitesi sizi zaman ve mekan sınırı olmadan, 7/24 dünyanın her yeri ile iletişime geçirebilir. Ürün ve hizmetlerinize ulaşmaya çalışan herkesin sizi bulmasını sağlar.

  • icon Yardım / Destek

    İnternet sitenizin planlaması, verimli kullanımı gibi iş konularında ve teknik destek, güvenlik, eğitim gibi tüm teknik konularında her zaman yanınızdayız.

TEKLİF İSTEYİN
img

Web tasarımı ve internet sitesi sizi dünyaya açan kapıdır..!

Çağımız gereksinimlerinden biri olan internet siteleri özellikle işletmeler için yüksek öneme sahiptir. İnternet siteleri kurumsal kimliğinizi simgeleyen internet dünyasında da var olmanızı sağlayan bir şubeniz olarak görülebilmektedir. Firmanızın sahip olduğu tüm bilgileri ziyaretçileriniz ile paylaşabileceğiniz bir platforma sahip olmanız kişilerin size duyacağı güven duygusunu da arttırmaktadır.


Neden internet sitesine ihtiyaç duyulur?

İnternet sitesine duyulan ihtiyaç, internet kullanıcı sayısının artışı ile paralel olarak artmaktadır. En ucuz maliyete sahip olan reklam aracı internet siteleri olduğundan dolayı tercih sebebi olmaktadır. Gelişen teknoloji ile rakiplerinize karşı rekabeti daha güçlü sağlayabilirsiniz. Firmanızın imajını arttırarak, marka bilinirliğinizi sağlamaktadır.

İletişimi ve Pazarlamayı Güçlendirir!

İletişim konusunda web sitenize ait olan şirket mailleri firmalar üzerinde bıraktığınız etkiyi olumlu etkiler. Aynı zamanda potansiyel müşterileriniz olan ziyaretçilerinize sunabileceğiniz ürünleri, hizmetleri ve detaylı görselleri tutabileceğiniz bir alanınız olarak da değerlendirebilir ve pazarlama gücünüzü destekleyebilirsiniz.

İnternet sitelerinizin yapımında ve tasarımında tamamen Google arama motoru dostu bir yazılım dili ve sitenizi yormayacak tasarımlar ile sizlere çözümler sunmaktayız. Sektörünüz ne olursa olsun kaliteli bir sitenin sağlayacağı prestij sizin en önemli silahınız olacaktır.

Siz de internette yerinizi alarak, Dünya Ticareti’nin %62’lik oranına sahip internet dünyasında varım demek için internet sitesi sahibi olmalısınız.

Mobil cihazlarla uyumlu (responsive) tasarım

responsive, mobil tasarım

Yeni nesil mobil teknolojilerle beraber cep telefonu, tablet gibi mobil cihazlar başdöndürücü bir hızla hayatımızın her alanında olduğu gibi internet kulanımında da yerini almıştır. Bugün site ziyaretlerinin %60'dan fazlası bu mobil cihazlarla yapılmaktadır. Bu nedenle internet sitenizin mobil cihazlar ile uyumlu olması hem ziyaretçi deneyimi hem de arama motorlarının listeleme önceliği bakımından en önemli faktörlerden bir haline gelmiştir.

Sosyal medyada iletişim ve etkileşim

sosyal medya etkileşimleri

Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest gibi sosyal medya mecraları sağladığı doğrudan, gerçek zamanlı, birebir iletişim ve etkileşim imkanı ile insanlar, firmalar, gruplar, kurum ve kuruluşlar için çok fonksiyonel ve etkili aktivite alanıdır. İnternet sitenizin sosyal medya profilleriniz ile bağlantılı ve etkileşimli olması günümüz internet dünyasında artık bir mecburiyet durumundadır.

Çalışmalarımızdan bazıları;