Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Günümüzde internet ve bilişim dünyasındaki gelişmelerin hızı baş döndürücü boyuttadır. Buna bağlı olarak internet ortamındaki rekabet şartları her geçen gün biraz daha zorlaşmaktadır. Hergün bu rekabete eklenen yeni oyuncu sayısı rekabeti gerçekten çetin bir hale sokar.

Bu çetin rekabet şartlarında el yordamı veya deneme-yanılma gibi yöntemlerle var olmak zaten mümkün değildir.

Durum analizi, strateji belirlemek, hedef kitleye ulaşmak, alt yapı, donanım, yazılım, reklam gibi tüm rekabet ve başarı unsurlarını koordinasyon içinde kullanıp, yönetebilmeniz için bizler tüm bilgi ve tecrübemizle rehberlik yapmak, hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Seo, optimizasyon

Tecrübe paylaşımı gücünüze güç katar.

İnterneti ve internet sitenizi etkin olarak kullanamıyorsanız size özel bir danışmana ihtiyaç duyarsınız. Sitenizin yönetimi, kurgulama ve satış pazarlama sürecinde etkin ve doğru teknikler uygulamanız sizi başarıya götüren gizli silahınızdır.

Sitenizi daha etkin yöneterek ziyaretçilerinize aradıklarını verebilmeniz, müşteri memnuniyeti açısından da size fayda sağlar. Danışmanlık hizmetimizde alabileceğiniz destekler tamamen bilgi ve tecrübelerimize dayalıdır.

Sektörün içerisinde bulunduğumuz uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemiz ile sitenizin yönetimi ve açılıştan, gelişimine kadar sizlerin yanında olacağız.

Danışmanlık hizmetimiz aylık bazda olup isteğe göre yıllık anlaşmalar ile imza altına alınabilmektedir. Karşılaştığınız sorunlara karşı uzun süre vakit kaybederek işlerinizin aksaması yerine, danışmanlık hizmetimizden faydalanarak kısa süre içerisinde çözüme ulaşabilirsiniz.

Sizin için danışmanlık yapabileceğimiz konular;

 • Durum Değerlendirmesi (Analiz)

  Mevcut imkanlar, kapasite, amaç, bütçe, iş gücü, eksiklerin belirlenmesi ve gereksinimler gibi işe başlamak için gerekli şartların tespit ve analiz edilmesi.

 • Hedef ve Strateji Belirleme

  İmkanlar ve kapasiteye uygun hedef belirleme, bu hedefe ulaşmak için yapılacak çalışma ve eylemleri bir strateji etrafında toparlamak.

 • Hedef Kitleye Etkin Ulaşma

  Ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterileriniz olacabilecek hedef kitleye en verimli şekilde ulaştırmak için gerekli çalışmaları belirlemek. Sosyal medya, seo, reklam, makale gibi metodları belirlemek.

 • Alt yapı, Yazılım, Donanım

  Hedefinize başarılı bir şekilde ulaşmanız için ihtiyacınız olan alt yapı hazırlıkları, sektörel ilişkiler, donanım ve yazılım gibi faktörleri tespit etmek, desteklemek.

 • Reklam

  Hedefinize en uygun, en verimli reklam metodlarını ve reklam mecralarını tespit etmek. Tüm reklam çalışmalarını birbiri ile etkileşimli, birbirlerini tamamlayıcı şekilde tasarlamak ve koordine etmek.

 • Koordinasyon

  İnternet ve bilişim faaliyetlerinizi tüm imkanlar ve şartlar dahilinde bir bütün olarak koordine ederek en verimli şekilde hedefe ulaşılmasını sağlamak.